NAHRAZUJEME PAPÍROVÉ
STRAVENKY!

Platební karta GastroCard je moderní způsob,
jak platit za obědy chytře a pohodlně!

inovativní přístup

Přinášíme komplexní řešení pro firmy, které chtějí modernizovat odměňování svých zaměstnanců.
Stejně tak nabízíme inovativní přístup k finančním tokům uvnitř každé domácnosti.
Bancibo, SE
Společnost BANCIBO, SE, je provozovatelem systému platebních karet GastroCard. Je jediným právním subjektem, který obdržel samostatnou licenci České národní banky opravňující k této činnosti. Dohled ČNB, společně s plněním regulatorních požadavků, přináší nejvyšší míru zabezpečení obchodních a finančních vztahů našich klientů a koncových uživatelů.
Ing. Miloslav Kozler
Chcete vědět více informací?
Zanechte nám Vaše telefonní číslo, ozveme se vám do 24 hodin.
ohlasy restauratérů

Používání GastroCard je velmi jednoduché. Stačí mít v restauraci platební terminál a platební kartu GastroCard můžete akceptovat, jako kteroukoliv jinou platební kartu. Odpadnou vám tak starosti s počítáním nominálních hodnot stravenek, administrativa s nimi spojená a navíc šetříte čas personálu, který přijme platbu jediným pípnutím. Takže obslouží víc hostů.
Miroslav Kubecprezident AKC ČR, Group Executive Chef KKIG skupiny


Tradiční papírové stravenky byly a bohužel stále jsou naší noční můrou. Čas, který trávíme jejich počítáním, evidencí a další logistiko vedoucí k výměně za peníze je enormní. Poplatky, které si navíc účtují tradiční stravenkové firmy jsou přemrštěné.
Fandíme této formě placení obědů.
Radek Pudilprovozní restaurace


Tenhle způsob placení obědů je skvělý nejen pro naše hosty, ale také pro nás. Jako provozní restaurace mohu klidně říci, že se mi díky GastroCard lépe spí. Odpadají mi starosti s administrativou, nemusíme vést neustálou evidenci, vše probíhá online, takže se také eliminuje lidská chyba. A to je pro mne jeden z hlavních důvodů, proč GastroCard rozhodně říkám “Ano”.
Alena Břehováprovozní restaurace Urban Pub Koley


Stejně jako se mění vše kolem nás, je třeba od papírových stravenek přejít k efektivnějšímu způsobu placení obědů. Jsem rád, že GastroCard vznikla, že ji akceptujeme. Je rychlá, efektivní, neblokuje mi personál v restauraci neustálým přepočítáváním stravenek. Odpadly nám i další administrativní starosti. Doporučuju všem, vyzkoušet výhody, které do vašeho provozu GastroCard přinese.
Petr Košátkoprovozní Cafe Restaurant Zlatý Kříž